Sklep Stacjonarny

Sklep Szlif założony przez Henryka Rejmana w 1936 roku, w lokalu przy Książęcej 6 mieści się od 1956 roku. Najpierw w tym miejscu prowadzony był warsztat ostrzenia narzędzi tnących. Z czasem, wraz z przejęciem firmy przez córkę Henryka - Monikę Naborowską i jej wspólnika Tadeusza Lewandowskiego, przy Książęcej 6 rozpoczęto również sprzedaż nowych produktów, takich jak maszynki do strzyżenia, nożyczki, noże, brzytwy, scyzoryki czy maszynki do mięsa, akcesoria kosmetyczne czy groomerskie.

Regeneracja narzędzi tnących – odbywająca się w już teraz w innym warsztacie – do dnia dzisiejszego jest jedną z kluczowych usług firmy.

Szlif cieszy się zasłużonym szacunkiem warszawskich szefów kuchni, fryzjerów czy właścicieli salonów kosmetycznych, a także prywatnych klientów, którzy od pokoleń zaopatrują się tutaj w nowe jakościowe noże, przybory kosmetyczne czy kuchenne oraz zostawiają wysłużone narzędzia do naostrzenia, chwaląc profesjonalną i przyjazną obsługę.

Najciekawsze nowe sprzęty z oferty sklepu Szlif prezentowane są regularnie na profilu sklepu w serwisie Facebook. Sklep Szlif ma w ofercie między innymi produkty firm produkujących noże: Gerlach, Opinel, Odiso, Wusthof, Victorinox, Chifa, Global, Fiskars, Tojro, Masahiro firm fryzjerskich: Jaguar, Ermila, Tondeo, Viva Top, Wahl, Moser, firm kosmetycznych: Pferling Solingen, Credo Solingen, Hermann, Viva Top, Silog, EKS i wielu innych. Zapraszamy na Książęcą 6 w Warszawie.

Wejdź na nasz sklep i sprawdź
co możesz u nas naostrzyć!
Pytania? Wątpliwości?
Zapraszamy do kontaktu z nami!